درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه اینترنتی اسپاکو

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند و همچنین شیوع پاندمی کرونا فرهنگ خرید را به ناچار تغییر داده است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.


امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

فروشگاه اینترنتی اسپاکو در سال 1402 پس از اخذ مجوزات قانونی با هدف سبک زندگی پت و با تاکید بر تامین کالاهای با کیفیت تاسیس و در راستای ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب و مشاوره خرید توسط متخصصی و دامپزشکان تلاش می نماید.

دلایل و عوامل موثر

در موفقیت مجموعه ما

0 %
رضایت مشتری
0 +
تنوع محصول
0 %
کیفیت محصولات
0 +
سابقه فعالیت
نظـرات مشتـریان

نظـرات برخـی از مشتـریان ما

افتخار داریم در راستای ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب و مشاوره خرید توسط متخصصی و دامپزشکان در خدمت شما باشیم